Gabinet Masażu

Ireneusz Sałkowski

  • 602 128 479
  • iss4@op.pl
  • Ostrowiec Św.
    os. Ogrody 7F

Wyposażenie gabinetu

Masaż to nie tylko oddziaływanie mechaniczne na ciało pacjenta. To także odpowiednia atmosfera oraz podejście masażysty do pacjenta. Prawidłowo wykonany zabieg zależy od wielu czynników, które tylko po części zależą od osoby wykonującej masaż. Szczególnie ważny jest sprzęt dzięki któremu zarówno pacjent jak i masażysta znajdują się w optymalnej pozycji. Jest to szczególnie ważne ze względu na komfort pracy co umożliwia masażyście skupienie się na jak najlepszym wykonywaniu swojej pracy.

W gabinecie wykorzystywane są meble, dzięki którym pacjenci mogą w pełni skorzystać z oferowanych usług. Podstawowym i niezbędnym atrybutem każdego gabinetu jest stół do masażu. Mogłoby się wydawać, że nie jest on ważny, lecz nic bardziej mylnego. Prawidłowe ułożenie ciała jest podstawowym krtyterium niezbędnym do przeprowadzenia skutecznego zabiegu. Dodatkowo regulowana wysokość stołu ułatwia pacjentom zajmowanie odpowiedniej pozycji, a także masażyście optymalną postawę podczas pracy.

Zdarza się, że stan pacjenta uniemożliwia mu skorzystanie ze stołu. Przyczyną mogą być dalece posunięte stany zwyrodnieniowe lub ograniczenie zdolności ruchowych na skutek urazów. W takim przypadku wykorzystywane jest specjalistyczne krzesło do masażu. W wielu przypadkach jest ono wręcz niezastąpionym elementem w pracy nad polepszeniem stanu zdrowia naszych klientów.

Valid XHTML 1.1
stat4u

Projekt i wykonanie: Jakub Sałkwoski. Copyright © Jakub Sałkowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.