Gabinet Masażu

Ireneusz Sałkowski

  • 602 128 479
  • iss4@op.pl
  • Ostrowiec Św.
    os. Ogrody 7F

Oferowana gama masaży:

W naszym gabinecie wykonujemy następujące zabiegi:

  • Masaż klasyczny
  • Masaż segmentarny
  • Drenaż limfatyczny
  • Masaż antycellulitowy
  • Wiele innych

Masaż Klasyczny

Najpopularniej stosowaną formą masażu jest masaż klasyczny. W zależności od tego, jak intensywnie jest on wykonywany, wyróżniamy jego różne właściwości (lecznicze, relaksacyjne, pobudzające). Masaż klasyczny stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu różnych chorób np: ortopedycznych, neurologicznych i innych. Prawidłowo wykonany masaż pobudza tkanki, regeneruje mięśnie, polepsza ukrwienie. Do wykonania profesjonalnego masażu stosowane są odpowiedniego typu olejki, kremy, czy maści lecznicze, które w połączeniu ze sprawną techniką masażu sprawią, że nasze ciała pozostaną całkowicie odprężone.

Masaż segmentarny

Masaż segmentarny opiera swoje działanie na powiązaniach skóry, tkanki łącznej, mięśniowej, nerwowej, naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych, które wykształciły się z tego samego węzła zarodkowego. Jest masażem najbardziej leczniczym i pzwala na zdiagnozowanie zmian chorobowych w narządach wewnętrznych. Ze względu na wywieranie znacznego wpływu na funkcjonowanie narzadów wewnętrznych oraz możliwości leczenia i usuwania zmian odruchowych w narzadach i tkanakch, metoda ta jest uzupełnieniem masażu klasycznego.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z kończyn. Zabieg wspomaga walkę z cellulitem, likwiduje obrzęki nóg. Szczególnie dobre efekty daje u osób, które intensywnie ćwiczą, co dodatkowo pomaga w spalaniu uwolnionych toksyn i tłuszczów. Zalecany jest również w przypadku żylaków. Ponieważ poprawia krążenie, jest bardzo wskazany dla pacjentów wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia. Po zabiegu odczuwa się odprężenie i lekkość.

Valid XHTML 1.1
stat4u

Projekt i wykonanie: Jakub Sałkwoski. Copyright © Jakub Sałkowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.